فری

به سايت خوش آمديد !


براي مشاهده مطلب اينجا را کليک کنيد

                                      

                                                                    ADS


متن خداحافظي کارمند بازنشسته
 
ایران مجری – خداحافظی از همکاران در پایان خدمت و بازنشستگی و تودیع به …
www.iranmojri.com/gallery/100…/1531-bank-sp-1514835885.html
Translate this page
همکاران و دوستان درودی خالصانه نثار وجود گهربارتان خدای را شاکرم که رخصتی به بنده عنایت فرمود تا پس از………….. سال خدمت صادقانه و خالصانه و کسب تجربه در جوار دوستان و همکاران عزیزی چون شما که با دیدارتان چشمم روشن و قلبم گلشن می گردد، با چشمی گریان و دلی بریان به خداحافظی بپردازم.
آخرین پیام یک بازنشسته بعد از سی سال خدمت | شادمهر 12
https://pourbagher.persianblog.ir/51dQEry4yZhQYam95WEk-آخری…
Translate this page
Jun 1, 2011 – باید اذعان کنم عشق همواره در جهان جریان دارد،بازنشستگی و پیری ما را از عشق دور نمی کند بلکه اکسیری است که پیری را از ما دور می کند. … سلام آغاز کلام است ولی در شگفتم که در نماز پایان است،شاید پایان آغاز دیدارباشد. اگر دریچه ای از نور به زندگیتان تابید لطفا” دعای خیرتان را بدرقه راهم کنید. کارمند بازنشسته.
متن نامه خداحافظی رسمی از دوستان و همکاران اداری – آسمونی
www.asemooni.com › خواندنی › پیامک / اس ام اس
Translate this page
کارمند مستعفی / انتقالی / بازنشسته تاریخ ….. **************************************. با سلام بر تمامی دوستان و همکاران گرامی. با توجه به اینکه اینجانب از تاریخ فلان و بعلت استعفا / انتقال / بازنشستگی در میان شما عزیزان نخواهم بود بدین وسیله از همگی خداحافظی نموده و از خداوند قادر متعال برایتان آرزوی سلامتی و بهروزی را دارم.
نمونه متن نامه خداحافظی بعلت انتقال ، بازنشستگی ، استعفا | نامه گاری …
www.iranprisons.ir/متن-نامه-خداحافظی-بعلت-انتقال-،-بازنشس/
Translate this page
Aug 17, 2015 – کارمند انتقالی / مستعفی / بازنشسته تاریخ …. ===== با سلام بر تمامی دوستان و همکاران گرامی با توجه به اینکه اینجانب از تاریخ فلان و بعلت استعفا / انتقال / بازنشستگی در میان شما عزیزان نخواهم بود بدین وسیله از همگی خداحافظی نموده و از خداوند قادر متعال برایتان آرزوی سلامتی و بهروزی را دارم. بودن در کنار شما …
متن خداحافظی از دوستان با دو روش رسمی و صمیمی – آرگا
arga-mag.com/114945/متن-خداحافظی-از-دوستان
Translate this page
Feb 22, 2017 – متن رسمی برای خداحافظی از همکاران. با توجه به اینکه اینجانب از تاریخ فلان و بعلت استعفا / انتقال / بازنشستگی در میان شما عزیزان نخواهم بود بدین وسیله از همگی خداحافظی نموده و از خداوند قادر متعال برایتان آرزوی سلامتی و بهروزی را دارم. بودن در کنار شما افتخاری ست که تا همیشه به آن خواهم بالید. ارادتمند شما دوستان …

 NS