فری

به سايت خوش آمديد !


براي مشاهده مطلب اينجا را کليک کنيد

                                      

                                                                    ADS


زندگينامه استاد هرسيني
 
سید مرتضی نجومی – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
https://fa.wikipedia.org/wiki/سید_مرتضی_نجومی
Translate this page
او نزد خطاطان بزرگی همچون هاشم بغدادی و احمد نجفی به تمرین و ممارست پرداخت تا در انواع خطوط اسلامی استاد و در خط نسخ و ثلث صاحب‌نام شد و در تذهیب و تشعیر و تجلید و … محمد حجتی هرسینی کرمانشاهی، حسین حجت (حجتی هرسینی کرمانشاهی) بهروز مرادی استاندار همدان، حسن ممدوحی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری، لطفی امام جمعه …
زندگینامه و آراء پروفسور اسماعیل مهدوی هرسینی – بیستون – تی نیوز
tnews.ir/news/dac842874483.html
Translate this page
بیستون نیوز : شاید اولین آشنایی مردم با نام و چهره دکتر اسماعیل مهدوی ، به برنامه تلویزیونی “هزار راه نرفته” باز گردد که وی در آن برنامه به عنوان کارشناس و مشاور مسایل خانواده ، حضور قابل توجهی داشت.
محمد حسن حجتي هرسيني – دانشنامه‌ی اسلامی
wiki.ahlolbait.com/محمد_حسن_حجتي_هرسيني
Translate this page
Feb 15, 2016 – ۱ درباره محمد حسن حجتی هرسینی; ۲ تولد محمد حسن حجتی هرسینی; ۳ دوران كودكي ایشان; ۴ دوران بلوغ و تحصيل علم و كمال محمد حسن; ۵ خارق العادگي ایشان در نونهالي; ۶ هجرت ایشان به …. ايشان در نتيجه آن همه تقيدها و بكاربستن نصايح و راهنمايي‌هاي استاد خود مرحوم سيد احمد تفرشي در همان سنين نونهالي به مقامات معنوي مي‌رسد.
مشاهیر ونخبگان شهرستان هرسین – پروفسور معصومعلی معصومی
harsin-nokhbe.blogfa.com/post/2
Translate this page
عضو انجمن جراحان قلب اروپا. نفر اول بورد فوق تخصصی جراحی قلب کشور در سال 1373. استاد تمام(پروفسور)دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از سال 1382. اولین جراح قلب کرمانشاه و بنیانگذار اولین بیمارستان تخصصی قلب در استان کرمانشاه. جراح نمونه قلب کشور در سال 1381. پروفسور معصومی در سال 1334 در روستای سرماج از توابع …
پروفسور اسماعیل مهدوی هرسینی – مشاهیر ونخبگان شهرستان هرسین
harsin-nokhbe.blogfa.com/1392/11/1
Translate this page
از آن زمان تا سال 1986 در آلمان و هند، به پیگیری پژوهش هایش درباره ی جنبش های هزاره گرا پرداخته و در پایان درجه ی Ph.D. را از دانشگاه مشهور پونا دریافت نمود. … + نوشته شده در شنبه پنجم بهمن ۱۳۹۲ ساعت 9:31 توسط دانشجو هرسینی | يک نظر … استاد دانشگاه تهران-دكتراي آب و هواشناسي كاربردي از دانشكدة علوم دانشگاه نيوكاسل انگلستان.

 NS