فری

به سايت خوش آمديد !


براي مشاهده مطلب اينجا را کليک کنيد

                                      

                                                                    ADS


خودزني با تيغ
 
خودزنی – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
https://fa.wikipedia.org/wiki/خودزنی
Translate this page
Jump to ۲ رابطه خودزنی با خودکشی‎ – رابطه خودزنی با خودکشی[ویرایش]. گرچه هدف از خودزنی، خودکشی نیست، اما بین خود آسیبی و خودکشی ارتباط پیچیده‌ای وجود دارد. خود آسیبی به عنوان رفتار خودخواهانه، به‌طور بالقوه تهدید مرگ را درخود دارد. هم‌چنین خطر فزاینده خودکشی در افرادی که به خود آسیبی مبتلا هستند وجود دارد؛ و ۴۰ تا ۶۰ …
میگنا – آسيب به خود يا خودزنی چيست+ درمان
www.migna.ir/news/39674/آسيب-خود-خودزنی-چيست-درمان
Translate this page
بیشتر افراد معتاد به مصرف مواد محرک تجربیات مکرر آسیب به خود را دارند در مراکز نگهداری افراد در حال ترک ، اقدام به خودزنی یکی از معضلات مسئولان این مراکز می باشد و گاه برای مهار این رفتار مجبور به بستن بیمار و یا اقدامات مهاری دیگر میگردند . روی پوست دست و پای اکثر افراد سوء مصرف کننده مواد آثار بریدگی با تیغ و چاقو و.
مد شدن تیغ زدن دست روی در بین دختران نوجوان – مجله مراحم
morahem.com/scarify-on-the-latest-fashion-among-adolescent-girls/
Translate this page
Feb 23, 2017 – زخم های دستش، هم بیشتر و هم عمیق تر از مال ماست. پدرش ازدواج مجدد داشته و مادرش در طول روز خانه نیست.صنم با هر کس دوست می شود وابسته او می شود و وقتی جدا می شوند، خودزنی می کند. اما جدیدا دیگر این کار را نمی کند و می گوید تیغ زدن بچه بازی است! متاسفانه کارهای دیگری را شروع کرده است.» خون بازی شروع شده تازه!
آپارات – خودزنی
https://www.aparat.com/result/خودزنی
Translate this page
اعتیاد به حال بد داشتن (خودزنی دختران) ویژه · دو روز تا ظهور. 152 بازدید. -. 3 هفته پیش. 0:42 · خودزنی و پشتک زدن روی حریف در مبارزه · فیتنس. 578 بازدید. -. 2 هفته پیش. 0:19 · خودزنی سعودی ها با سامانه پاتریوت! شبکه الکوثر. 969 بازدید. -. 3 هفته پیش. 2:14 · تیزر فیلم خودزنی – فیلمیوم · فیلمیوم – فیلم و سری… 372 بازدید. -.
دست هایی که با تیغ خط خطی می شوند
jeem.ir/api/article/857
Translate this page
Oct 21, 2017 – شروع خودزنی می‌تواند نشانه‌ها و علائم زیادی مثل افسرده شدن، زودرنجی، گریه بسیار، انزواطلبی، سرزنش و خودکم بینی، مصرف مواد، جای زخم، سوختگی، بریدگی یا کنده شدن قسمتی از موی سر دارد. هم صحبتی با دوستان خوب و مشاوران متخصص، کشف علت اصلی خودآزاری، ایجاد اعتماد به نفس و تقویت روحیه آن‌ها در مواجه با …

 NS