فری

به سايت خوش آمديد !


براي مشاهده مطلب اينجا را کليک کنيد

                                      

                                                                    ADS


احقاق حق فرزند ازپدر
 
احقاق حق از پدر و مادر – Makarem
https://makarem.ir/main.aspx?typeinfo=21&lid=0&catid…
Translate this page
اگر مادرى نوه اش را به قتل برساند، فرزندش (پدر مقتول) حق دارد قاتل را قصاص نماید. این در حالى است که طبق آیات قرآن و روایات اسلامى، فرزند حق کوچکترین اذیّت نسبت به پدر یا مادر را ندارد، و اگر فرزند از.
آیا اطاعت فرزند از پدر و مادر و احترام به … – پرسشکده
https://www.porseshkadeh.com/Question/38250
Translate this page
آیا اطاعت فرزند از پدر و مادر و احترام به آنها همیشه مقدور است شما در خیلی از مجلات شاهد شکنجه فرزندان توسط والدین هستید و یا خیلی از والدین دچار انحطاط های روحی که باعث آزارهای روحی فرزندان می شوند و یا اختلاف بین فرزندان می اندازند … همچنین در اموری مربوط به احقاق حق می شود و جلوگیری از خطا می شود لازم است تلاش لازم را داشته باشیم.
حق والدین-فتاوای آیت الله العظمی مکارم شیرازی (مدظله) – انهار
portal.anhar.ir/node/16448
Translate this page
١٨ – احقاق حق از پدر و مادر. سؤال: اگر مادرى نوه اش را به قتل برساند، فرزندش (پدر مقتول) حق دارد قاتل را قصاص نماید. این در حالى است که طبق آیات قرآن و روایات اسلامى، فرزند حق کوچکترین اذیّت نسبت به پدر یا مادر را ندارد، و اگر فرزند از مادرش براى قصاص شکایت کند، موجبات نارضایتى وى را فراهم مى آورد. حال سؤال این است: آیا احکام …
حقوق فرزندان بر والدین در قرآن – Tebyan – تبیان
https://article.tebyan.net › صفحه اصلي › قرآن › مقالات قرآني
Translate this page
Feb 24, 2011 – آیات متعددی از قرآن کریم، حقوق فرزندان بر والدین را به صراحت و اشاره بیان کرده و ما در حد مجال، برخی از آیات را بیان میکنیم: 1. همة فرزندان، هدیه خدا هستند و باید …. آنان را از خداوند متعال بخواهند. آیات 97 و 98 سوره یوسف درباره تقاضای برادران یوسف از پدر برای استغفار و پذیرش آن از سوی حضرت یعقوب حکایت میکند.
Missing: احقاق
جمع بندی من خودم پدر هستم اما از این همه حق دادن به والدین راضی …
www.askdin.com/archive/index.php/t-48211.html
Translate this page
Apr 13, 2015 – 95 posts – ‎23 authors
اما حقوق فرزندان! 1 – اینکه پدر و مادر اسم خوبی روی اونها بذارن! خداییش موندم چطور کمر والدین زیر این وظیفهء سنگین نمیشکنه! آخه خیلی کار سختیه! مثلاً باید از …… اگه 2 سال دیگه افتادم مردم اونوقت چی جز حسرت حداقل اون مقدار ثوابی که می تونستم با اطاعت از پدر و مادرم با خودم ببرم برام می مونه اون دنیا؟ اصلا بعد 60-70 …

 NS